Dárky do domácnosti

Kávová sada ve tvaru stromu Jedná se spíše o dárky, které se hodí převážně k příležitosti, pokud chcete něco pro ženu. Originální dárky, které zkrášlí a ozvláštní každý byt určitě nadchnou nejednu správnou hospodyňku. Nabízí se vám široká nabídka dárků, jak s praktických využitím, tak i takové, které jsou spíše designovým doplňkem, jež bezpochyby zaujme každou návštěvu. Ovšem i po muže zde můžete najít nápad na skvělý nápad. Pokud takový šedesátník užívá rád života v podobně rodinných sešlostí a zahradních oslav, pak je tu ta správná inspirace v široké nabídce užitečných dárečků právě pro tyto příležitosti. Rozhodně nezklamou, oživí každou správnou zábavu a ještě k tomu pobaví oslavence i hosty.

Dárky do domácnosti>>

Luxusní konvička na mléko Velmi originálním dárkem do domácnosti může být kávová sada ve tvaru stromu, která je vtipná a má nápad. Pokud se hrnečky dají na sebe vytvoří kmen s větvičkami a pokud naservírujete návštěvě kávičku v takovém hrnečku, jistě budete mít nevídaný úspěch. Dalším podobně nápaditým dárkem může být také například luxusní konvička na mléko, která vytvoří moderní doplněk vašeho stolování, ať už ráno u snídaně nebo u odpolední kávy. Věřte, že od této kravičky vám bude mléko mnohem více chutnat a ještě sklidíte úspěch u každé návštěvy, které takto naservírujete mléko právě například ke kávě. Každá žena velmi ocení vaši originalitu a nápad.

Držák na knížku do vany

Držák na knížku do vany Po náročném pracovním dnu je jedna z nejlepších věcí vlézt do vany napuštěné horkou ...

Více informací>>

Zajíc - naběračka salátu

Zajíc-naběračka salátu Tento hladový zajíček miluje zdravé saláty. Vždy vystrčí hlavu a kontroluje, zda není poblíž nějaký ...

Více informací>>

Vajíčkový kontrolor

Vajíčkový kontrolor Odhadnout čas kdy vyndat vajíčko z vroucí vody není jednoduché ani pro ty nejzkušenější ...

Více informací>>

Spolupracujeme

2010 © Gadgtes dárky created by StyleWeb.cz | Originální dárky, gadgets, vychytávky